KONST / Ramar / Ram 12285455
*
nr 1228 5455
Ram
ramens innermått: 58x70
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 januari 2019
kl 19:55:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 22:15:06
1
Vinnande bud
14/1 18:49:47
2
150 kr
14/1 18:49:48
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:29
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04
*
Ram
Läs om budbetjänten
nr 1228 5455
Ram
ramens innermått: 58x70
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 januari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 22:15:06 | 1 | Vinnande bud |
14/1 18:49:47 | 2 | 150 kr |
14/1 18:49:48 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:29 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04